Čačić: Sudac je pogriješio

Foto: Hina

HRVATSKA je remijem 1:1 s Turskom započela put prema Svjetskom prvenstvu u Rusiji. Hrvatska je na praznom Maksimiru povela golom Ivana Rakitića iz jedanaesterca, a izjednačio je slobodnjakom Hakan Calhanoglu.

"Moram čestitati svojim igračima koji su u ovakvoj atmosferi, bez potpore gledatelja, odigrali ovako dobru utakmicu. Naravno da Turska može biti mnogo zadovoljnija što ide kući s bodom, dok smo mi uskraćeni za dva, premda smo napravili toliko prilika da smo ih zaslužili. Ipak, nogomet je ponekad okrutan. Dominirali smo, tri puta pogodili prečku, a pogodak smo primili na samom kraju poluvremena iz, rekao bih, nepostojećeg prekršaja. Taj nas je pogodak učinio i nervoznima", rekao je Ante Čačić.

Smatra da je Hrvatska oštećena.

"Žao mi je, ali primili smo pogodak iz nepostojećeg faula. To je nogomet. Nije bilo namjere, tako je vidio."

Marko Pjaca?

"Ja sam s Markom zadovoljan. Ipak ono što se pisalo o njemu, da je mađioničar i ne znam što, sigurno je ostavilo traga na njemu. Bio je agilan, dobar, zadovoljio je."

 

Mario Mandžukić?

"Činjenica je da Mandžo i kad ne zabija, puno pridonosi momčadi. Priliku je dobio i Kalinić... Vjerujem je da ćemo u napadu bili bolji."

Ivan Strinić?

"Ne bih previše secirao Strinića. Imamo što imamo, mislim da Strinić to dobro odrađuje."

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.