Nakon višemjesečnih pregovora Wes Brown i Manchester United su dogovorili nastavak suradnje i Brown će u iduće četiri godine nositi dres "Crvenih vragova".
Engleskom nogometnom reprezentativcu koncem ove sezone ističe ugovor s Manchesterom i nakon što su prva dva kruga pregovora propala nagađalo se kako će Brown napustiti Old Trafford.
"Manchester je najbolji klub na svijetu. Želio sam ostati ovdje i sretan sam što smo postigli dogovor," kazao je Brown.
(Hina) xdl ydl