TRENER Hajduka Luka Bonačić nakon poraza od 0:2 u gostima kod Varteksa nikako nije mogao biti zadovoljan beskrvnom igrom svoje momčadi.
"Ne mogu bagatelizirat Varteks jer smo mi bili smiješni. Varteks je bio bolji cijelu utakmicu, da Stipe nije bio raspoložen mogli smo proći i gore." - kazao je Bonačić na press konferenciji održanoj nakon susreta, pa čestitao svom kolegi Zlatku Daliću i Varteksu na zasluženoj pobjedi.
Varteksov trener Zlatko Dalić bio je, sasvim logično, puno bolje raspoložen.
"Zadovoljan sam prekidom neugodne tradicije i prvom ovosezonskom domaćom pobjedom." - ustvrdio je Dalić.
"Moji su dečki danas bili pravi u svim segmentima igre i pokazali su svu raskoš talenata, znanja i sposobnosti. Igramo dobar nogomet." - zaključio je trener Varteksa.