U MOSKVI je Vatrenu delegaciju na reprezentativnoj klupi bodrio i njihov negdašnji kolega Zvonimir Boban, koji se posebno oduševio izvedbom mladog Dinamovog stopera Vedrana Ćorluke.
"Izostanak Srne i Olića bio je donekle primjetan jer nam je nedostajalo brzine. S povratkom trojca ipak ćemo dobiti dimenziju više." - nastavio je, dodajući kako je Hrvatska dobru i odgovornu igru ipak mogla okruniti pogotkom.
"Sustav 4-4-2 donio nam je prednost na sredini terena i mislim da smo jako dobro funkcionirali u toj formaciji. Zbog lošeg terena znali smo da će posjed lopte biti jako važan, što se posebno dobro vidjelo u prvom poluvremenu. Nedostajao nam je samo taj pogodak. No, da nam je netko uoči puta za Moskvu ponudio rezultat 0:0, objeručke bi prihvatili." - komentira Boban za Dnevnik RTL-a.
D.R.