Boban: Svaka čast Ćorluki

U MOSKVI je Vatrenu delegaciju na reprezentativnoj klupi bodrio i njihov negdašnji kolega Zvonimir Boban, koji se posebno oduševio izvedbom mladog Dinamovog stopera Vedrana Ćorluke.

"Ćorluki svaka čast za odličnu izbedbu. Bio je nevjerojatno dobar na desnom boku iako je, kao što znamo inače centralni igrač." - kazao je Boban.

"Izostanak Srne i Olića bio je donekle primjetan jer nam je nedostajalo brzine. S povratkom trojca ipak ćemo dobiti dimenziju više." - nastavio je, dodajući kako je Hrvatska dobru i odgovornu igru ipak mogla okruniti pogotkom.

"Sustav 4-4-2 donio nam je prednost na sredini terena i mislim da smo jako dobro funkcionirali u toj formaciji. Zbog lošeg terena znali smo da će posjed lopte biti jako važan, što se posebno dobro vidjelo u prvom poluvremenu. Nedostajao nam je samo taj pogodak. No, da nam je netko uoči puta za Moskvu ponudio rezultat 0:0, objeručke bi prihvatili." - komentira Boban za Dnevnik RTL-a.

D.R.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.