UBRZO nakon što je utakmica između Rusije i Hrvatske u Moskvi završila remijem, svoj osvrt na utakmicu dali su naši vrijedni blogeri.
Lazio18 piše kako mu se čini da je plan ove reprezentacije "bod vani, pobjeda kod kuće", te da je zadovoljan s igrom Klasnića i Da Silve, ali reprezentaciji nedostaje Pršo. On, kao i autor bloga Komik, pozvao je na slavlje u Fontanu.
marksblog.bloger.hr smatra kako je Hrvatska u prvom poluvremenu bila bolja momčad, ali prilike nije uspjela konkretizirati, a dinamo_bbb.bloger.hr piše kako je Hrvatska pokazala da može bez veselog trija.