Blogeri: ´Ajmo u Fontanu!

UBRZO nakon što je utakmica između Rusije i Hrvatske u Moskvi završila remijem, svoj osvrt na utakmicu dali su naši vrijedni blogeri.

>>>Bloger.hr

Lazio18 piše kako mu se čini da je plan ove reprezentacije "bod vani, pobjeda kod kuće", te da je zadovoljan s igrom Klasnića i Da Silve, ali reprezentaciji nedostaje Pršo. On, kao i autor bloga Komik, pozvao je na slavlje u Fontanu.

marksblog.bloger.hr smatra kako je Hrvatska u prvom poluvremenu bila bolja momčad, ali prilike nije uspjela konkretizirati, a dinamo_bbb.bloger.hr piše kako je Hrvatska pokazala da može bez veselog trija.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.