Bilić: Vjerujem u tri boda protiv Espanyola

HRVATSKI napadač u redovima Sporting Gijona Mate Bilić najavio je utakmicu 10. kola španjolskog nogometnog prvenstva u kojoj njegov klub u nedjelju dočekuje Espanyol.

Ove je sezone Bilić ukupno za Sporting odigrao ukupno 440 minuta (u prvenstvu i Kupu), te je postigao dva gola. U utakmici protiv Espanyola nada se da će započeti od početka i odigrati cijeli dvoboj.

"Kada igrate svih 90 minuta puno je lakše postići gol i iskoristiti prilike koje vam se ukažu. Prošle godine igrao sam svaku utakmicu i bio sam najbolji strijelac momčadi s 12 golova, što u Sportingu nije lako", rekao je Bilić.

Za Espanyol neće igrati njihova dvojica važnih igrača, Tamudo i De La Pena, ali Bilić smatra da je katalonska momčad svejedno opasan protivnik.

"Espanyol dobro funkcionira i bez njih obojice. Za nas je dobro da na igra De La Pena, ali ne zamaram se previše time i vjerujem u tri boda."

Nakon devet odigranih kola Sporting drži sedmo mjesto na ljestvici sa 13 osvojenih bodova, dok je Espanyol osmi sa istim brojem bodova zbog nešto lošije gol razlike.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.