Foto: Guliver Image/Getty Images
NAKON skoro dvije i pol godine u West Hamu, Slaven Bilić dobio je otkaz. Presudio mu je katastrofalan početak sezone u kojoj West Ham nakon 11 utakmica ima samo dvije pobjede i u zoni je ispadanja.
"Ne zamjeram nikome ništa", prva je Bilićeva reakcija nakon što mu je uručen otkaz.
"Ponosan sam na svoj posao u ovom klubu. Ovu sezonu nismo počeli dobro, a kao i u većini klubova diljem Europe, trener je taj koji plati cijenu neuspjeha. To je logičan potez."
Bilić se još zahvalio navijačima, a uprava West Hama će se njemu zahvaliti s dva milijuna funti, koliko iznosi odšteta koju će bivši hrvatski izbornik dobiti za prijevremeni raskid suradnje.
Na klupi West Hama trebao bi ga naslijediti David Moyes.