"OVO JE LOGIČNO" Bilićeva prva reakcija nakon otkaza

Foto: Guliver Image/Getty Images

NAKON skoro dvije i pol godine u West Hamu, Slaven Bilić dobio je otkaz. Presudio mu je katastrofalan početak sezone u kojoj West Ham nakon 11 utakmica ima samo dvije pobjede i u zoni je ispadanja.
 
"Ne zamjeram nikome ništa", prva je Bilićeva reakcija nakon što mu je uručen otkaz.
 
"Ponosan sam na svoj posao u ovom klubu. Ovu sezonu nismo počeli dobro, a kao i u većini klubova diljem Europe, trener je taj koji plati cijenu neuspjeha. To je logičan potez."
 
Bilić se još zahvalio navijačima, a uprava West Hama će se njemu zahvaliti s dva milijuna funti, koliko iznosi odšteta koju će bivši hrvatski izbornik dobiti za prijevremeni raskid suradnje.
 
Na klupi West Hama trebao bi ga naslijediti David Moyes.
Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.