Bilić otpisao trojicu igrača

Foto: Hina

PREMA pisanju Sky Sports, Slaven Bilić na ljeto će se zahvaliti trojici igrača; Alexu Songu, Emmanuelu Emenikeu i Victoru Mosesu.

Song je stigao na posudbu u West Ham prije dvije godine, ali pod Bilićem se baš i nije naigrao pa je sasvim izvjesno kako će se na ljeto oprostiti od Čekičara. Isto vrijedi i za Victora Mosesa koji nije nastupio od prosinca prošle godine.

Emenike je stigao u siječnju umjesto Nikice Jelavića, a postigao je dva gola u devet nastupa. Međutim, tvrde Englezi, nije oduševio hrvatskog stručnjaka i kako sada stvari stoje neće mu biti ponuđen ugovor za nastavak suradnje.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.