Bilić ruši rekorde: "Budite ponosni!"

Foto: Guliver Image/Getty Images

WEST HAM je s 3:0 pobijedio WBA i tako ostao u borbi za Ligu prvaka. Ipak, za plasman u Ligu prvaka trebat će im čudo, a toga je svjestan i trener Slaven Bilić.
 
"Nećemo kalkulirati, Europa je realan cilj za nas. Ipak, Liga prvaka nije jer je razlika između nas i Liverpoola te Southamptona manja nego između nas i mjesta koja vode u Ligu prvaka."
 
Bilićeva momčad skupila je 59 bodova, najviše u jednoj sezoni ikad: "Srušili smo rekord za West Ham i zato sam momcima nakon utakmice rekao - možete biti ponosni."
 
Slijedi Swansea...
 
"Nismo izgubili deset utakmica. Igramo dobro, a ako tako nastavimo, imamo šanse protiv koga god da igramo."
 
Dva gola protiv WBA je zabio kapetan Mark Noble.
 
"Stvarno je bio sjajan, a takav je od početka sezone. Treći gol je fantastičan, ali me nije iznenadio jer to često radio i na treningu."
 

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.