Berlusconi ohrabruje Milanese

PREDSJEDNIK AC Milana Silvio Berlusconi je izrazio svoju potporu igračima i trenerskom osoblju kluba. Gazda kluba vjeruje da će se situacija uskoro promjeniti nabolje.

Milan već dugo nije bio u ovakvoj krizi, u zadnjih sedam utakmica uspjeli su upisati samo jednu pobjedu. Berlusconi vjeruje da su za to krive ozljede koje su uzrokovale izostanak ključnih obrambenih igrača.

"Imamo devet ozlijeđenih igrača, među kojima su i stupovi naše obrane. Igramo bez Cafua i Serginha na kojima se temeljila naša igra", izjavio je Berlusconi za Gazzetto dello Sport.

"Znam da trenutno ne djelujemo nimalo efikasno. No, nema smisla kriviti igrače ili trenera, ovo samo oslikava trenutnu situaciju u klubu. Sve je pošlo naopako nakon velike nepravde koja nam je nanesena ovo ljeto."

Berlusconi bi volio ponovo vidjeti Andrija Ševčenka na San Siru, ali ne vjeruje da će ga Chelsea pustiti.

"Da ovisi o meni, odmah bi ga doveo natrag. Ali ne smijete zaboraviti da je on sam želio otići. A iskreno rečeno, smatram da ga Chelsea ionako ne bi pustio da ode", smatra veliki šef Berlusconi.

P.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.