Benitez: Igrali smo jadno!

TRENER Liverpoola Rafael Benitez priznao je da je njegova momčad odigrala mizerno u porazu na Anfieldu (0:1) od Marseiillea u 2. kolu A skupine Lige prvaka.

Liverpool je odigrao neprepoznatljivo lošu utakmicu protiv Marseillea, vjerojatno i najlošiju u Ligi prvaka otkada je momčad preuzeo Rafael Benitez. Menadžer Liverpoola konstantirao je nemoć svoje momčadi.

"Odigrali smo jadnu utakmicu. Uopće nismo stvarali nikakve prilike osim u samoj završnici utakmice kada smo imali nekoliko kornera, a to nije bilo dovoljno čak niti za bod. Znamo da nam za prolaz u drugi krug trebaju pobjede. Nadam se da ćemo u sljedećoj utakmici odighrati puno bolje i ostvariti bolji rezultat",  izjavio je Benitez.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.