NEBROJNE rasprave vodile su se proteklih dana u Engleskoj i Hrvatskoj oko Eduardova simuliranja i kazne koju mu je uručila Uefa. Slučaj Eduardo prokomentirao je i David Beckham koji je, sit trakavice, stao u obranu nogometaša koji će u srijedu istrčati protiv Engleske.
Veteran Engleske i nekadašnji kapetan ponovio je ono što misle mnogi navijači.
"Eduardo je sjajan igrač. Nije prošlo puno vremena otkad je pretrpio onu strašnu ozljedu i nitko ne zna što mu je u tim trenucima prolazilo kroz glavu. Možda je pokušavao izbjeći kontakt kako se ne bi ponovo ozlijedio", zaključio je Beckham.