Beckham: Ostavite Eduarda na miru!

NEBROJNE rasprave vodile su se proteklih dana u Engleskoj i Hrvatskoj oko Eduardova simuliranja i kazne koju mu je uručila Uefa. Slučaj Eduardo prokomentirao je i David Beckham koji je, sit trakavice, stao u obranu nogometaša koji će u srijedu istrčati protiv Engleske.

"Previše se posljednjih dana govori o simuliranju. Nitko ne želi gledati takve stvari i svi smo razočarani kad netko simulira. Ali to se događa svaki tjedan i Eduardo nije prvi nogometaš koji je to napravio. Cijelu stvar treba ostaviti po strani", rekao je Becks.

Veteran Engleske i nekadašnji kapetan ponovio je ono što misle mnogi navijači.

"Eduardo je sjajan igrač. Nije prošlo puno vremena otkad je pretrpio onu strašnu ozljedu i nitko ne zna što mu je u tim trenucima prolazilo kroz glavu. Možda je pokušavao izbjeći kontakt kako se ne bi ponovo ozlijedio", zaključio je Beckham.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.