Beckham: Neću snimati filmove

NOGOMETAŠ LA Galaxyja David Beckham otkrio je španjolskoj televiziji da Hollywood nije u njegovim planovima za budućnost. Beckham tvrdi da bi nakon završetka profesionalne karijere mogao otvoriti nogometnu školu i biti trener mlađih kategorija, te da sigurno neće započeti glumačku karijeru, u što se, navodno, namjerava upustiti njegova supruga Victorija.

"Hollywood nikad nije bio dio mojih planova za budućnost. Ne razmišljam o glumačkoj karijeri i snimanju filmova. Ja sam nogometaš a ne glumac", izjavila je engleska zvijezda.

Beckham se u dokumentarnom filmu osvrnuo i na dane provedene u Real Madridu u kojem je, prije povratka u momčad i osvajanja španjolskog prvenstva, bio marginaliziran. S lakoćom je izabrao najgore trenutke na Santiago Bernabeu.

"Prvih 15 minuta treninga trčao bih s ostatkom momčadi. Nakon toga bi ostatak ekipe otišao u svlačionicu a Capello bi mene i Ronalda ostavio da treniramo sami. Osjećao sam se potpuno podcijenjeno. "

No Beckham tvrdi kako su lijepi trenuci provedeni u Madridu prevladali one teške, te da će epizoda u Realu za njega ostati u lijepom sjećanju.  

"Ponosan sam što sam igrao za Real. To poglavlje mog života je završeno, no još uvijek osjećam trnce kada se sjetim podizanja pehara na Bernabeu. Osvajanje prvenstva u Madridu je najljepši mogući oproštaj s Realom, bio je to jedan od mojih najdražih trenutaka u karijeri. Navijači su bili nevjerojatni, to je nešto što nikada neću zaboraviti", kazao je Beckham.  

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.