BBB bojkotirali derbi, na Maksimiru dvostruko manje gledatelja nego što je Dinamo najavljivao

Foto: Index

DINAMO je u polufinalu Kupa pobijedio Rijeku 3:0 golovima Gavranovića, Soudanija i Ćorića i plasirao se u finale u kojem ga 23. svibnja čeka Hajduk.

Iako su iz Dinama dan uoči utakmice najavljivali da se ulaznice dobro prodaju i da očekuju možda i više od 10.000 gledatelja, na prekrasan proljetni dan u Maksimiru ih je bilo samo 6037.

Dinamu je ponovno izostala i podrška Bad Blue Boysa sa sjeverne tribine budući da najžešći Dinamovi navijači bojkotiraju domaće utakmice. Razlog je odluka klupske uprave, s kojom su godinama u ratu, da maloljetni navijači bez prisustva ili potpisane potvrde roditelja ne mogu prisustvovati utakmicama.

Rijeku je bodrilo 300-tinjak pripadnika Armade.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.