Foto: Guliver Image/Getty Images
BAYERN je nakon pola sata uzvrata polufinala Lige prvaka nadoknadio zaostatak protiv Atletica. U ukupnom rezultatu bilo je 1:1, a zatim su Bavarci imali i jedanaesterac za drugi gol.
Loptu je uzeo Thomas Muller, a njegov udarac s bijele točke zaustavio je junak Atletica Jan Oblak.
"Nogomet može biti jako čudan ponekad. Napravili smo mnoge stvari odlično, a samo nekoliko njih pogrešno. Nažalost, to nije bilo dovoljno", rekao je razočarani Muller.
"Rijetko sam imao priliku igrati na ovakvoj utakmici. Ovo boli, a posebno jer nisam zabio iz penala."
Razočaran je i Philippe Lahm...
"Atletico nas je kaznio iz jednog kontranapada. Sve smo pokušali, ali nije bilo dovoljno. Teško nam je, ali još uvijek možemo završiti sezonu osvajanjem titula."