Bayernov tragičar: Ovo boli!

Foto: Guliver Image/Getty Images

BAYERN je nakon pola sata uzvrata polufinala Lige prvaka nadoknadio zaostatak protiv Atletica. U ukupnom rezultatu bilo je 1:1, a zatim su Bavarci imali i jedanaesterac za drugi gol.
 
Loptu je uzeo Thomas Muller, a njegov udarac s bijele točke zaustavio je junak Atletica Jan Oblak.
 
"Nogomet može biti jako čudan ponekad. Napravili smo mnoge stvari odlično, a samo nekoliko njih pogrešno. Nažalost, to nije bilo dovoljno", rekao je razočarani Muller.
 
"Rijetko sam imao priliku igrati na ovakvoj utakmici. Ovo boli, a posebno jer nisam zabio iz penala."
 
Razočaran je i Philippe Lahm...
 
"Atletico nas je kaznio iz jednog kontranapada. Sve smo pokušali, ali nije bilo dovoljno. Teško nam je, ali još uvijek možemo završiti sezonu osvajanjem titula."

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.