Barthez želi nastaviti karijeru

FABIEN BARTHEZ i dalje nije odustao od nade da će nastaviti igrati nogomet u Ligama petice, usprkos tome što je najavio odlazak iz francuskog Nantesa nakon tučnjave s navijačem. Bivši reprezentativni vratar bi najviše volio ostati u Francuskoj, ali ne isključuje ni mogućnost odlaska u inozemstvo.

"Znam da imam reputaciju problematičnog igrača, ali ja samo ne volim gubiti. U Nantesu mi nije bilo lako jer su ljudi stalno izmišljali glasine o meni, nazivali novinare i nagovarali ih da šire neistine. Ali dao sam sve od sebe. Najvažnije mi je da se i dalje mogu pogledati u ogledalo. Možda sam se previše angažirao u svlačionici, trebao sam se skoncentrirati samo na svoju igru. Neće mi biti problem nastaviti igrati. Obožavam Francusku, volim Ligue 1, ali i odlazak u inozemstvo je mogućnost. No, samo ako se pojavi neka velika ponuda", zaključuje Barthez u intervjuu za francuski Telefoot.

P.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.