Barcelona želi Davida Silvu

SPORTSKI direktor nogometaša Barcelone, Txiki Begiristain, otvoreno je priznao da bi u redove svoje momčadi želio dovesti veznjaka Valencije i španjolske reprezentacije Davida Silvu (22).

Iako je Barcelona vezni red ojačala Bjelorusom Aleksanderom Hlebom iz Arsenala, čini se da bi sada sve snage mogli baciti na dovođenje mladog 22-godišnjeg Silve, koji je pružio izvrsne partije na Europskom prvenstvu u Austriji i Švicarskoj.

"Silva je jako zanimljiv igrač. On je igrač Valencije, istina, ali iznimno je talentiran i osim nama zanimljiv je i brojnim ostalim europskim klubovima. Zasad još nismo poslali službenu ponudu, ali ima vremena",rekao je Begiristain.

Totalsport
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.