BOŠKO BALABAN nije se zadovoljio svojom epizodom na Otoku, barem ako je suditi po izjavama koje ovih dana daje za engleske medije. "Bole top" ili ako vam je ipak draže, ponajveći promašaj Aston Ville u povijesti, koji je taj klub svojevremeno koštao 5,8 milijuna funti, najozbiljnije je kazao da se namjerava ponovo okušati u Premiershipu.
"Kao prvo, želio bih igrati nogomet još najmanje pet godina. Ne budem li mogao igrati, otići ću. Sve je bolje od sjedenja na klupi." - kazao je Balaban za Club TV.
"Ima jako puno dobrih klubova u Europi čiji dres bih želio navući, ali najradije bih se vratio u Englesku. Za mene su španjolski i engleski nogomet daleko naljepši i zaista bih se volio još jednom okušati u takvoj ligi. Engleskoj, ponajprije." - dodao je naš napadač.
D.R.