Babić: Sanjamo velik uspjeh

MARKO BABIĆ, veznjak naše reprezentacije koji bi protiv Brazila trebao probijati po lijevom boku tvrdi kako svaka momčad koja igra na Svjetskom prvenstvu ima priliku napraviti uspjeh, te da se stoga i u našoj reprezentaciji nadaju kako bi mogli učiniti nešto veliko.

"Većina naših igrača igra u najboljim europskim klubovima. Zbog toga smo toliko jaki da možemo pobijediti svakoga, to smo dokazali i u kvalifikacijama. Pobijedili smo u sedam od deset utakmica, te remizirali u ostale tri. Pobijedili smo Argentinu početkom ožujka i poslali jasnu poruku nogometnom svijetu da smo sposobni za uspjeh. Ipak, tek ćemo u Njemačkoj otkriti koliko smo zapravo snažni." - kazao je Babić, a prenose službene stranice Svjetskog prvenstva.

Babić priznaje kako u današnjoj momčadi nema puno zvijezda kao na  SP-u u Francuskoj 1998, te da je snaga u kolektivu.

"Za nas je velika stvar igrati protiv Brazila u prvoj utakmici na fantastičnom stadionu, kao što je onaj u Berlinu. Za nas će to biti kao da igramo kod kuće. Jedva ćemo i primjetiti da nismo u Hrvatskoj. To će nam dati snagu." - dodao je Babić, koji igra u Bayern Leverkusenu.

"Brazil je svakako favorit. Ipak, svaka momčad koja igra na turniru sposobna je napraviti nešto posebno. Zato se i mi nadamo uspjehu. Prvo se moramo koncentrirati na prvu utakmicu, a  dalje ćemo vidjeti što je moguće." - ustvrdio je Babić.

Babić je zaključio kako ima odličan odnos s izbornikom Kranjčarom, te da počevši od izbornika pa sve do posljednjeg igrača u reprezentaciji vlada odlična atmosfera.

S.H.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.