HRVATSKI veznjak Marko Babić, koji je pružio odličnu predstavu na berlinskom Olympia stadionu, nakon utakmice s Brazilom nije mogao sakriti žaljenje za propuštenim prilikama.
"Nismo se osramotili! Pokazali smo da znamo i možemo protiv najboljih na svijetu. Ali kad već izgubite, onda ti je žao što nije završilo barem remijem." - kazao je naš veznjak.
"Možemo biti sretni i zadovoljni, nadam se da ćemo protiv Japana nastaviti gdje smo stali i osvojiti ta tri boda." - ustvrdio je Babić.
"Kod gola nismo smjeli izgubiti tako loptu i dozvoliti im da dođu u onakvu šansu. Ne mogu se oteti dojmu da smo danas bili jako dobri i da smo zaslužili remi. Možda govorim subjektivno, ali smo pokazali da možemo, da možemo i više od ovoga. Ima tu prostora za još bolju igru." - dodao je veznjak Bayera.
"Vesele me i igrači s klupe koji su nas podigli, to je dokaz da svi živimo i dišemo skupa." - ustvrdio je Babić, pa kazao riječ-dvije o navijačima koji su fenomenalno bodrili Hrvatsku s prepunih tribina Olimpijskog stadiona.
"Možete imati sve u životu, ali doživjeti ovo danas, kao i kvalifikacijske utakmice u Zagrebu, to vam nitko ne može oduzeti. U zadnjih 10 minuta navijači su bili fenomenalni, ali i to pokazuje da su nas osjetili, da su osjetili kakvu smo igru pružili." - zaključio je Babić.