BJELORUSKA tenisačica Viktorija Azarenka na ružan je način završila sa svojim nastupom na US Openu, gdje je bila postavljena za 10. nositeljicu.
Srušila se na teren 21-godišnja tenisačica pri kraju prvog seta svog meča 2. kola. U tom je trenutku njena suparnica, Argentinka Gisela Dulko, vodila 5:1.
Tijekom tog servis gema, kao i ranije tijekom meča, Azarenka je odavala dojam da ima problema, a jasno je bilo da je riječ o mučninama. Inače, temperatura je tijekom tog meča iznosila 32 stupnja Celzijusa, no New Yorkom je vladala i velika sparina.
"Bila sam pregledana i prije meča, no situacija je postajala sve gora na terenu. Imala sam jake udare glavobolje, vrtoglavica je bila nepodnošljiva. Pala sam", pričala je nakon svega Azarenka koja je odmah odvezena u bolnicu na detaljne pretrage.
Ništa ozbiljnije nije zabilježeno na pregledima, osim jake glavobolje. Trenutačno se Azarenka oporavlja od svih događaja s Grandstanda.
"Bilo je zastrašujuće, nimalo lijepo. Nadam se da je sada dobro", komentirala je njena suparnica Dulko.