Azarenka: Imala sam strašnu vrtoglavicu

BJELORUSKA tenisačica Viktorija Azarenka na ružan je način završila sa svojim nastupom na US Openu, gdje je bila postavljena za 10. nositeljicu.

Srušila se na teren 21-godišnja tenisačica pri kraju prvog seta svog meča 2. kola. U tom je trenutku njena suparnica, Argentinka Gisela Dulko, vodila 5:1.

Tijekom tog servis gema, kao i ranije tijekom meča, Azarenka je odavala dojam da ima problema, a jasno je bilo da je riječ o mučninama. Inače, temperatura je tijekom tog meča iznosila 32 stupnja Celzijusa, no New Yorkom je vladala i velika sparina.

"Bila sam pregledana i prije meča, no situacija je postajala sve gora na terenu. Imala sam jake udare glavobolje, vrtoglavica je bila nepodnošljiva. Pala sam",  pričala je nakon svega Azarenka koja je odmah odvezena u bolnicu na detaljne pretrage.

Ništa ozbiljnije nije zabilježeno na pregledima, osim jake glavobolje. Trenutačno se Azarenka oporavlja od svih događaja s Grandstanda.

"Bilo je zastrašujuće, nimalo lijepo. Nadam se da je sada dobro",  komentirala je njena suparnica Dulko.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.