ATP Tokio: Ančić u četvrtfinalu

Hrvatski tenisač Mario Ančić plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Tokiju, nakon što je u četvrtak odigrao dva meča. L

Prvo je u 2. kolu pobijedio Amerikanca Jan-Michaela Gambilla sa 3-6, 6-3, 6-4. Nakon toga sučelio se sa Francuzom Cyrilom Saulnierom. Njega je puno lakše dobio. Na kraju je bilo 6-2, 6-1 za Ančića.

Bio je ovo drugi dvoboj ove godine između Ančića i Saulniera. Susreli su se i u Montrealu, a Ančić je oba puta izašao kao pobjednik.

U četvrtfinalu Ančić će igrati protiv boljeg iz dvoboja Puerta (Argentina) - Baghdatis (Cipar).

3. KOLO:

Mario Ančić (Hrv/5) - Cyril Saulnier (Fra/12) 6-2, 6-1

(Hina) ximl yiml

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.