Foto: Getty Images/Guliver Image
Vrsaljko je već dugo zanimljiv mnogim talijanskim klubovima, ali unatoč nagađanjima kako se želi vratiti u Serie A, bivši igrač Dinama, Genoe i Sassuola ostat će u Atleticu još barem četiri godine.
Novi ugovor potpisao je do ljeta 2022.
"Jako sam sretan što ću ovdje nastaviti rasti. Osjećam se ugodno u klubu i samo razmišljam o radu na treninzima i kako pomoći momčadi", poručio je Šime nakon potpisa.
U Atletico je stigao prije godinu i pol iz Sassuola, a za madridski klub skupio je 39 nastupa, jedan gol i šest asistencija.