ALJOŠA ASANOVIĆ o sinoćnjoj utakmici protiv Andore nije puno govorio. Kazao je kako je izbornik Bilić sve rekao nakon utakmice, te da se on s tim slaže i nema što dodati, osim da je zadovoljan ne samo rezultatom nego i igrom i jednim odnosom za koji nisu niti sumnjali da će biti pravi.
"Već smo u mislima na jednog drugog protivnika, kojeg respektiramo, ali ih se ne bojimo." - rekao je Asanović počevši komentirati predstojeći susret s Engleskom.
"Englezi nam dolaze na noge kad imamo dobru ekipu, i napravit ćemo najbolju pripremu, izabrati najbolju soluciju da napravimo jedan kvalitetan rezultat" - rekao je Asanović.
Komentirajući napise da će McClaren promijeniti sustav, Aljoša je rekao kako misli da McClaren neće raditi eksperimente, bar ne protiv Hrvatske. "A umjesto Gerrarda očekujem isto dobrog igrača." - odgovorio je na pitanje novinara koga će McClaren ubaciti umjesto Stevena Gerrarda.
O remiju na Old Traffordu, kazao je kako je upitno kako bi utakmica završila da su Englezi odmah zabili. "Imali su puno prilika, ali Makedonija im je odlično parirala" - zaključio je Bilićev pomoćnik.