NAKON pobjede protiv Ive Karlovića, Roger Federer je još jednom poražen od Argentinca Davida Nalbandiana. U Parizu je Nalbandian bio bolji u dva seta 6:4 7:6(3).
"Ne znam što dovraga radi Nalbandian na drugim turnirima, ali na zadnja dva (Masters Madrid i Pariz) radi najbolje. On je daleko, daleko bolji nego što to pokazuje njegov plasman na 25. mjestu. Naravno da je razočaravajuće izgubiti dva puta zaredom od njega i to u dvorani, što su 'moji' uvjeti. Znamo svi da je David dobar kad mu se igra. Forhend, bekhend kao u prvom setu, to je jednostavno bilo preteško braniti. Igrao je izvanredno", to bi bio sukus Federerovog istupa pred novinarima nakon poraza od argentinskog tenisača.
Iz Pariza za Index: Momir Jelovac
Foto:AFP