ARGENTINSKI izbornik Alberto Mancini tvrdi kako je njegova momčad favorit u polufinalnom susretu s Australijom koji se igra u rujnu.
Nakon pobjede nad pobjednicima Davis Cupa u Zagrebu Mancini je uvjeren kako im je otvoren put ka trofeju.
"Igramo kod kuće, na zemlji tako da smo favoriti." - rekao je o svojim sljedećim protivnicima argentinski izbornik iako je Australija lako pobijedila Bjelorusiju s 5:0.
"Svake godine smo sve bliže. U posljednje četiri godine došli smo do polufinala tri puta. Ove godine bi se lako mogli plasirati u finale, a tada je sve moguće. Igrat ćemo protiv SAD-a ili Rusije, te smatram kako imamo šanse." - dodao je Mancini, a prenosi agencija France Presse.
S.H.
Foto: D.P.