MARIO ANČIĆ plasirao se u 2. kolo ATP turnira u Cincinnatiju. Ančić je u dvoboju 1. kola lako sa 6:2, 6:3 svladao Brazilca Ricarda Mella, a sljedeći suparnik biti će mu Francuz Richard Gasquet.
Ančić niti jednom u meču nije izgubio gem na svoj početni udarac, te je Brazilcu dozvolio tek dvije "break-lopte", obje u drugom setu.
Ančić i 19-godišnji Gasquet ove godine imaju podjednake rezultate, a u jedinom međusobnom dvoboju u 3. kolu Queensa slavio je Francuz.
(Foto: FAH)