KAKO se u zagrebačkom Domu sportova ovih dana sve vrti oko Ivana Ljubičića i njegovih želučanih tegoba, Mario Ančić, na kojem će biti najveći pritisak odluči li Ljubo zaista propustiti petak, nakratko je pao u drugi plan. Slično mu se dogodilo i u Miamiju, kada je u četvrfinalu glatko izgubio od Davida Nalbandiana i poslao ga na raport kod Ljubičića.
"Sigurno da će biti teško protiv ovako jake momčadi, no ja, a naročito Ivan stigli smo u odličnoj formi i nadam se da ćemo isto prezentirati na terenu." - kazao je Mario, ističući kako se teško pripremati za četvrfinale Davis Cupa u ovako kratkom roku.
"Mislim da ćemo biti sto posto spremni i unatoč činjenici da Argentina ima odlične tenisače, doći do polufinala." - ustvrdio je.
Iako se o Ivi Karloviću razgovaralo malo ili ništa, Ančića smo upitali koliko u ovom trenutku znači njegovo "ne" Davis Cup reprezentaciji.
"E da nam je sad Ivo Karlović, to bi nam puno značilo. Šteta što nije tu, ali mi ga i dalje trebamo, nadamo se, već u sljedećoj rundi." - zaključio je naš drugi reket.
Dodajmo tome kako će se sutra u Muzeju za umjetnost i obrt s početkom u 13 sati održati ždrijeb nakon kojeg ćemo doznati tko bi u petak trebao prvi izaći na teren Doma sportova.
D.R.
Foto: D.P.