JEDAN od najboljih tenisača u povijesti, koji je pobjeđivao na sva četiri grand slama, Andre Agassi, unatoč razočaravajućem porazu u pet setova u osmini finala Wimbledona, ističe da će sljedeće godine ponovno pokušati doći do svoje druge titule na wimbledonskoj travi.
"Ne mogu reći da nisam razočaran. Još jedna godina u Wimbledonu je izgubljena. A kako si stariji svaka prilika ti se čini dragocjenijom. Da li ću se vratiti? Naravno da hoću. I sljedeće godine morat će te me gledati", izjavio je Agassi nakon poraza od Marka Philippoussisa.