BRAZILSKA zvijezda Adriano odlučan je u svojoj namjeri da odradi svoj ugovor s Interom do kraja.
Njegova loša forma i navodni osobni problemi rezultirali su glasinama o mogućim transferima. Spominjala se čak razmjena s Arsenalom za Thierryja Henryja i Barcelonom za Lea Messija.
"Problemi koje sam imao s leđima su prošli. U formi sam i spreman za akciju", izjavio je Adriano za globoesporte.com. "Imam ugovor s Interom do 2010. i planiram ga ispoštovati. Sretan sam ovdje, nikad to nisam krio. Golovi će uskoro stići, iako moram priznati da je frustrirajuće što nisam zabio toliko dugo."
"Bila je odluka kluba da odem na odmor. Važno mi je bilo uspostaviti kontakt s obitelji. Mislim da to vrijeme koje sam proveo neigrajući nije negativno utjecalo na moju formu, upravu suprotno", kaže Adriano.
Brazilac je ipak natuknuo da u svlačionici Intera nije sve bajno te da je njegov odnos s trenerom dosta klimav: "Imam profesionalni odnos s Mancinijem. Među nama postoji poštovanje, razumjemo da oboje želimo najbolje za klub. Mnogo smo razgovarali u posljednje vrijeme i dokazao je da je važna osoba, ne samo za mene, već i za klub."
P.V.