Adriano: Naučio sam svoju lekciju

ADRIANO tvrdi kako su svi problemi koje je imao izvan terena riješeni i obećava kako će dati sve od sebe kako bi se vratio u staru formu i ponovo zaigrao u Interu gdje planira nastaviti svoju karijeru.

"Sretan sam u Interu. Samo želim što prije zaboraviti sve što mi se događalo i nastaviti trenirati sa svojim suigračima. Mladi ljudi griješe i to je ono što se i meni dogodilo. Ali vjerujem da sam naučio svoju lekciju", rekao je Adriano nakon jučerašnje utakmice protiv Portugala, prenosi Tribalfootball.

Adriano je pun hvale za upravu kluba i svog trenera, koji su ga, kako tvrdi, potpuno podržali.

"Zahvalan sam predsjedniku Massimu Morattiju i treneru Robertu Manciniju, koji su sa mnom puno razgovarali i pokazali stvarni interes za moje probleme i moje osjećaje. Znam da mi žele pomoći i da žele samo ono što je najbolje za mene", rekao je Adriano.

P.V.
Foto: AFP

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.