"Varteks naš je mrtav, a vas nije sram".

DAN MRTVIH obilježili su i navijači nekadašnjeg hrvatskog nogometnog prvoligaša Varteks.

Naime, na ogradi pred zapadnom tribinom gradskog stadiona u Varaždinu osvanuo je veliki transparent. Poruka glasi: "Svi ste krivi. Poštenja nemate ni gram. Varteks naš je mrtav, a vas nije sram".

Očigledno je kako se navijači još nisu pomirili s činjenicom da njihovog kluba nema na nogometnoj karti Hrvatske. Sve ovo dogodilo se u trenutka kada se bivši predsjednici kluba Zlatko Horvat i Boris Solomun preko priopćenja prepucavaju tko je kriv za propast kluba.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.