Foto: Guliver Image/Getty Images
JO-WILFRIED TSONGA poražen je u 2. kolu ATP-a u Tokiju od Ivana Dodiga, odnedavno najboljeg hrvatskog tenisača na svjetskoj listi.
"Ivan je bio bolji. Ako će ovako nastaviti, može doći i do Top 10", rekao je Tsonga nakon poraza te se požalio na ozljedu lijevog koljena.
"Trebat će mi nekoliko mečeva da se vratim u formu. Nisam se dobro kretao, trebat će mi vremena", dodao je Francuz.