Šuker: S Draženom sam večer prije nesreće bio u Sevilli

Foto: Ronald Goršić / Cropix

DRAŽENU PETROVIĆU na dan 20. obljetnice njegove smrti, došao se pokloniti i predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Davor Šuker. Prisjetio se tragičnog dana kada je čuo za smrt legendarnog košarkaša.

''Bili smo počašćeni da hrvatska košarkaška reprezentacija igra u Andaluziji. Pošto sam tada igrao u Sevilli dolazio sam na utakmice i uvijek se znalo popiti piće poslije tekme...''

I njemu je u sjećanju ostao dan kada nas je Dražen napustio.

''Porto Santa Maria, išao sam plaćati neke račune u banku. Bilo je jutro oko 10 i 30, dobio sam poziv telefonom. I ta slika, kad sam tri puta pitao, nisam mogao vjerovati jer smo večer prije bili zajedno u Sevilli. Oni su to jutro otišli u Frankfurt. To je nešto što neću zaboraviti, evo sad se ježim, a emocije izbijaju...'', otkrio je Šuker.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.