Suarez do daljnjeg odbio igrati za Liverpool!

Foto: Guliver Image/Getty Images                   

LUIS SUAREZ obavijestio je čelnike Liverpoola da neće nastupati za klub u prijateljskim utakmicama do početka sezone, zato što su odbili ponudu Arsenala.

> Suarez želi napustiti Liverpool: "Obećali su me pustiti, 26 mi je godina i moram igrati Ligu prvaka!"

Urugvajac je imao usmeni dogovor sa Liverpoolom da će moći napustiti klub ukoliko za njega stigne ponuda tima koji će nastupati u Ligi prvaka, te ako ponude odštetu za transfer veću od 35 milijuna funti. Obzirom da je Arsenalova posljednja ponuda ispunjavala sve uvjete za transfer Suareza (ponudili 40 milijuna + 1 funtu), a uprava Liverpoola je odbila, kontroverzni napadač odlučio se na „štrajk upozorenja“.

Igrač koji je u 96 nastupa postigao 51 gol za Liverpool nije otputovao sa ekipom u Norvešku, gdje će večeras od 19 sati odigrat pripremnu utakmicu sa Valerengom. Najavio je i kako će bojkotirati susret sa Celticom u Dublinu.

Suarez nema pravo nastupa na početku sezone zbog toga što je pred kraj minule kažnjen sa 10 susreta zabrane igranja, jer je igrača Chelseaja Branislava Ivanovića napao i ugrizao. U prošlom prvenstvu pauzirao je u četiri utakmice, te ga čeka još šest susreta suspenzije.

Osim Arsenala, za Suareza je vrlo zainteresiran bio i madridski Real.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.