Foto: Getty images
IGRAČI Atletico Madrida oduševljeni su remijem na Nou Campu u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka. Trener Diego Simeone doslovno je blistao od sreće.
"Moram reći kako smo igrali protiv zaista velikog protivnika i da mi je čast bila biti ovdje u ovoj fazi Lige prvaka. Ovako strastveni i taktički fantastičan susret dugo nisam gledao", dodao je.
"Kao što sam i najavio uoči dvoboja, obje momčad ostale su dosljedne svom stolu i pokazale zavidnu snagu. Vjerujem kako će tako biti i u uzvratu, gdje će Vincente Calderon doslovno gorjeti", za kraj će.
Veliki remi u Barceloni prokomentirali su Curtois i Tiago....
"Zadovoljni smo igrom iako je činjenica da smo mogli ostvariti još bolji rezultat. Branili smo se stvarno dobro i šteta tog gola Neymara. No kako bilo, ovo je za nas dobar rezultat. Očekujem da odigramo dobru utakmicu kući, vrlo sličnu kao na Nou Campu i na koncu prođemo u polufinale", rekao je Curtois.
"Borili smo se i naporno radili. Barcelona je izuzetno kvalitetna, ali vjerujem da smo i mi odigrali sjajnu utakmicu. Svi smo jako uzbuđeni pred uzvratnu utakmicu i dat ćemo sve od sebe na Vicente Calderonu kako bi napravili još jedan dobar rezultat. Iako, Barcelona je i dalje favorit".