SERENA WILLIAMS prohujala je i pregazila sve suparnice tijekom olimpijskog turnira u Londonu, koji se održavao u Wimbledonu.
Koliko je bila Serena dominantna najbolje govori da je u polufinalu protiv prve tenisačice na svijetu, Viktorije Azarenke, izgubila tri gema, dok je u finalu protiv treće na svijetu, Marije Šarapove, izgubila jedan jedini gem.
"Kada budem osjećala da više ne mogu biti najbolja, onda ću stati. No, sada je stvarno o tome glupo pričati. Imala sam rupu zadnjih godina, ali ove sam se vratila. Osvojila Wimbledon, sada i Olimpijske igre. Definitivno nisam umorna, dapače. Želim još i gledam prema budućnosti, pa tako i prema Rio de Janeiru. Baš bi bilo lijepo tamo nastupiti i uzeti još jedno zlato", rekla je djevojka koja je u karijeri osvojila čak 14. Grand Slam titula.