Sandy otkazala Njujorški maraton!

ZBOG uragana Sandy, koji je ovih dana pogodio istočnu obalu SAD-a, čelnici New Yorka odlučili su otkazati tradicionalni maraton koji se trebao održati u nedjelju 4. studenog.

Na utrci je trebalo nastupiti 45.000 ljudi, ali ga je gradonačelnik New Yorka Michael Bloomberg već u petak otkazao, jer još uvijek vlada kaos u američkom gradu.
 
"Veći dio grada i dalje je bez struje, a hoteli u koje bi trebali biti smješteni maratonci, puni su stradalnika kojima su uništeni domovi." objasnio je Bloomberg razloge otkazivanja maratona.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.