Rakitić zbog ozljede propustio trening

ČETIRI su nogometaša Seville u nedjelju umjesto na treningu, bili kod fizioterapeuta. Među njima su bili i Ivan Rakitić te Bosanac Emir Spahić.

Prema pisanju službene Sevilline web-stranice, Rakitić se dan nakon remija protiv Atletico Madrida (1:1) požalio na bol u području pete metatarzalne kosti u stopalu koje je operirao u svibnju prošle godine. Spahić je, pak, ozlijedio desni gležanj i čekaju ga daljnje pretrage. Obojica su spomenutih igrača napustila igru protiv Atletica u 57. minuti.

Osim njih dvojice, u nedjelju nisu trenirali ni Baba Diawara i Frederic Kanoute, ali nitko od spomenutih, navodi Sevillina stranica, zasad nije otpao za dvoboj protiv Sporting Gijona u 27. kolu Primere sljedeći vikend.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.