Rakitić: Zamolio sam bivše suigrače da izmore Baske

IVAN RAKITIĆ trebao bi se vratiti u startnu postavu Seville na nedjeljnom gostovanju kod Athletic Bilbaa u 32. kolu Primere, piše lokalni dnevnik.

"Nakon što je u dvoboju protiv Barcelone napustio teren uz zvižduke navijača, Rakitić je izgubio mjesto u prvoj postavi. Posljednja tri susreta, protiv Racinga, Granade i Mallorce, Raketa je ulazio s klupe kao zamjena Trochowskom, skupivši ukupno samo 70 minuta”, piše El Desmarque.

"Uvijek kao dijete jedva čekam sljedeću utakmicu. Želim ispuniti ono što svi očekuju od mene. Zamolio sam svoje bivše suigrače iz Schalkea da otežaju posao Athleticu da bude umorniji za dvoboj protiv nas ",rekao je Rakitić uoči susreta.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.