Foto: AFP
RAFAEL NADAL vratio se na teniske terene nakon sedam mjeseci i ostvario prvu pobjedu.
U 2. kolu ATP-a u Vina del Maru sa 6:3, 6:2 porazio je Argentinca Federica Delbonisa. Nadalu je trebalo nešto manje od sat i pol za pobjedu, a sljedeći protivnik bit će mu bolji iz okršaja Montanesa i Gimeno-Travera.
"Odličan je osjećaj vratiti se na teren. Atmosfera je fantastična, hvala navijačima na potpori zbog koje se osjećam kao Čileanac. Najvažnije je da se osjećam dobro", rekao je Nadal.
Nadalov povratak čekao se sedam mjeseci, a prvi meč zaigrao je dan ranije, ali u parovima s Juanom Monacom.