Pato nakon napada navijača napustio Corinthians

Foto: Guliver Image/Getty Images

ALEXANDRE PATO, bivši napadač Milana, napustio je Corinthians i do kraja sezone igrat će na posudbi u Sao Paulu.

Klubovi su postigli dogovor po kojem će Corinthians nastaviti plaćati Pata, ali on neće moći igrati protiv svog bivšeg kluba. Pato je u Corinthiansu odigrao 30 utakmica i postigao devet golova, a na bijeg sa stadiona Pacaembu odlučio se nakon prošlotjednih prosvjeda navijača zbog kojih su se igrači sakrili u svlačionicu.

Pato je do sada odigrao 27 utakmica za reprezentaciju Brazila postigavši 10 golova i još se nada nastupu na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.