Foto: Hina
ČETVRTFINALNI okršaj Hrvatskog kupa između Rijeke i Osijeka odgođen je zbog vremenenskih neprilika i lošeg stanja travnjaka na Kantridi.
Inzistiranje na odigravanju utakmice u takvim bi uvjetima dovelo do daljnjeg težeg oštećenja travnjaka koji se potom ne bi uspio sanirati na duže razdoblje, poručuju iz kluba, pa je predsjednik Povjerenstva za natjecanje Hrvatskog nogometnog kupa Neven Kolić prihvatio dogovor klubova i odgodio odigravanje utakmice.
Tako će se prva četvrtfinalna utakmice Kupa između Rijeke i Osijeka igrati na Kantridi sljedeći tjedan u srijedu 12. veljače, a uzvrat u Osijeku sedam dana kasnije, odnosno u srijedu 19. veljače.