Mario Gomez produljio s Bayernom do 2016.

MARIO GOMEZ produljio je ugovor s Bayernom do 2016. godine! Najbolji napadač bavarske momčadi ove je sezone zabio čak 37 golova, 11 u Ligi prvaka, sinoć je protiv Marseillea ušao u završnici utakmice umjesto dvostrukog strijelca Ivice Olića.

26-godšnji Gomez, koji je posljednje dvije sezone neprocjenjiv u Bayernovoj momčadi, protiv Marseillea je odmarao kako bi što spremniji dočekao utakmice koje slijede, a koje će biti presudne Bavarcima u lovu na tri trofeja.

"Bayern je sjajan klub, osjećam se odlično ovdje", kratko je rekao Gomez prilikom potpisa ugovora.

Sportski direktor bavarskog kluba Christian Nerlinger je pak izjavio da je Gomez evolvirao u jednog od najboljih napadača Europe. Nijemac španjolskih korjena u Bayern je stigao u ljeto 2009. iz Stuttgarta za 30 milijuna eura.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.