MARIO GOMEZ produljio je ugovor s Bayernom do 2016. godine! Najbolji napadač bavarske momčadi ove je sezone zabio čak 37 golova, 11 u Ligi prvaka, sinoć je protiv Marseillea ušao u završnici utakmice umjesto dvostrukog strijelca Ivice Olića.
"Bayern je sjajan klub, osjećam se odlično ovdje", kratko je rekao Gomez prilikom potpisa ugovora.
Sportski direktor bavarskog kluba Christian Nerlinger je pak izjavio da je Gomez evolvirao u jednog od najboljih napadača Europe. Nijemac španjolskih korjena u Bayern je stigao u ljeto 2009. iz Stuttgarta za 30 milijuna eura.