Mamić: Očekujem pakao na Poljudu

ZDRAVKO MAMIĆ mimoišao se na izlazu iz lože u Dugopolju sa Igorom Štimcem, ali to nije bio razlog njegovog dobrog raspoloženja.

"Opet je Mateo Kovačić pokazao da je klasa iznad kategorije. Bit će veliki igrač. Zbog toga sam jako sretan, ali sam tužan zbog ovog lošeg starta. Nismo zaslužili izgubiti, zaslužili smo najmanje bod i nadam se u da ćemo u sljedećim utakmica ovo popraviti", rekao nam je Mamić koji je poraz mladih pratio sa svojim trenerom Krunom Jurčićem.

Brzo je Mamić pohitao prema Poljudu, gdje se program nastavlja susretom Bilićeve Hrvatske i Ketsbaijine Gruzije.

"Očekujem pakao na Poljudu, onako kako se to uvijek dogodi u Splitu i nadam se da ćemo dobro proći."

Ademi: Nismo pošteno ušli u utakmicu

Tužni su zbog poraza od mladih Gruzijaca bili i naši reprezentativci.

"Način na koji smo ušli u utakmicu nije pošten ni prema izborniku ni prema nama samima. Tek smo drugo poluvrijeme shvatili zašto smo tu. Imali smo u tom dijelu inicijativu, ali nismo uspjeli zabiti pogodak. Mogu reći samo da je Gruzija zasluženo pobijedila", rekao nam je Ademi.

S Ademijem se ne slaže Mateo Pavlović koji smatra da Gruzija iz Dugopolja nije odnijela zasluženu pobjedu.

"Nadigrali smo ih u drugom poluvremenu i zato mi je krivo. No, to je tako u nogometu, nismo iskoristili naše šanse, a oni svoje jesu. Žao mi je, trebamo ovo što prije zaboraviti. Teren je bio pretežak da bi se išta dobro moglo odigrati", dodao je Zagrebov stoper.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.