"Ludi" Bielsa potjerao Fernanda Llorentea s treninga

NAKON možda najbolje sezone u povijesti kluba Athletic iz Bilbaa u novu je ušao s puno problema.

Osim odlazaka važnih igrača poput Javija Martineza, teško su momčad Marceloa Bielse pogodili i slabi rezultati na početku sezone. Podsjetimo, u Europa ligu, čiji su lani bili finalisti, upali su s dosta muke, a porazio ih je u jednoj utakmici i Slaven Belupo.

Na početku priprema novi trener "ludi" Argentinac Bielsa posvađao se s građevinskim radnicima na sportskom kompleksu zbog kašnjenja radova, a kasnije je ušao i u otvoreni sukob s Fernandom Llorenteom. Prvi napadač kluba i prošle godine jedan od najboljih strijelaca lige zamjerio se čelnicima kluba jer nije želio potpisati produljenje ugovora.

Ljetos je želio napustiti Bilbao, ali Athletic je tražio previsoku odštetu. Ubrzo je izgubio mjesto u prvom sastavu i više nije želio šutjeti.

Španjolci pišu kako su se Bielsa i Llorente sukobili na treningu, a trener je poslao napadača u svlačionicu.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.