Foto: Sandra Šimunović / Cropix
MINISTAR financija Slavko Linić govorio je jutros na HBOR-ovoj međunarodnoj konferenciji na temu poticanja izvoza u RH. Između ostalog odgovorio je i na pitanje kada će konačno Dinamo početi plaćati poreze.
"Malo po malo vidite da nogometni klubovi u pretvorbi prelaze u trgovačka društva i među njima neće biti razlike. Privatne transakcije će uvijek biti oporezive. Najvažnija poruka ove Vlade je da se porez mora platiti", rekao je ministar teško optužen za korupciju, prenosi DL.