Foto: AFP
ROBERT LEWANDOWSKI najavio je uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka. Nakon 2:2 u Donjecku, o četvrtfinalistu Borussia i Šahtar odlučivat će na Signal Iduna Areni u Dortmundu.
"Igramo kod kuće i moramo biti pozitivni. Mi želimo i možemo izboriti plasman u četvrtfinale, to je naš veliki cilj. Znamo koliko je Šahtar dobar i u gostima. Odigrali su nakon duge pauze i prvu utakmicu u ukrajinskom prvenstvu. Bit će spremni i sigurno u boljem ritmu nego u prvoj utakmici u Donjecku. Ali, to neće biti odlučujuće. Mi se moramo koncentrirati na sebe i odigrati najbolje što možemo. Bude li tako, razveselit ćemo naše navijače s novim uspjehom", zaključio je Lewandowski.