Lewandowski: Očajnički želimo pobijediti Šahtar

Foto: AFP

ROBERT LEWANDOWSKI najavio je uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka. Nakon 2:2 u Donjecku, o četvrtfinalistu Borussia i Šahtar odlučivat će na Signal Iduna Areni u Dortmundu.

"Šahtar je u prvoj utakmici pokazao koliko je opasan. Zabili su nam dva gola. Zato ne smijemo igrati na remi, to bi bilo suviše riskantno. Moramo igrati na pobjedu i očajnički to želimo, iako nam neće biti lako. Znamo da možemo zabiti Šahtaru, pokazali smo to u prvoj utakmici. Moramo zabiti najmanje jedan gol i u utorak", rekao je Poljak.

"Igramo kod kuće i moramo biti pozitivni. Mi želimo i možemo izboriti plasman u četvrtfinale, to je naš veliki cilj. Znamo koliko je Šahtar dobar i u gostima. Odigrali su nakon duge pauze i prvu utakmicu u ukrajinskom prvenstvu. Bit će spremni i sigurno u boljem ritmu nego u prvoj utakmici u Donjecku. Ali, to neće biti odlučujuće. Mi se moramo koncentrirati na sebe i odigrati najbolje što možemo. Bude li tako, razveselit ćemo naše navijače s novim uspjehom", zaključio je Lewandowski.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.