Košarkašice se vratile iz Londona



NAKON ispadanja iz daljnjeg natjecanja noćas se ženska košarkaška reprezentacija vratila sa OI u Londonu.

S jednom pobjedom i četiri poraza osvojile su peto mjesto u skupini A iza SAD, Turske, Kine i Češke. Iza Hrvatske jedino je bila Angola, koju je Hrvatska svladala s visokih 75:56.

Košarkašice su se vratile u dobrom raspoloženju, ipak je ovo bio prvi put od osamostaljenja da su izborile nastup na Olimpijskim igrama.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.