Klasnić: Bit će komično zaigrati protiv Werdera



IVAN KLASNIĆ je u razgovoru za Bild prokomentirao posljednje dane prijelaznog roka.

"Bilo je turbulentno, toliko sam se naputovao, kao nikad prije. Imao sam puno opcija, ali rado sam došao u Mainz. Definitivno sam najstariji u Mainzu, ali nije me briga. Mlada momčad traži uspjeh, to mi se sviđa", rekao je.

"Veselim se novom poslu, vrlo sam uzbuđen zbog nove momčadi i momčadskog duha. Mainz je obiteljski klub koji je dočekao raširenih ruku i za to ću im se odužiti", dodao je.

Ispričao je kako je došlo do kontakta s njemačkim klubom.

"Zvao me trener Mainza i rekao mi da traži starijeg napadača, koji zna kako stvari funkcioniraju. To je za mene bilo važno. Jesam stariji, ali nisam zaboravio kako se zabijaju golovi. Osjećam se mlado i zdravo, pun sam energije. Nakon bolesti, brzo sam se vratio. Nogomet je jednostavan sport. Imam ga u krvi i nisam ništa zaboravio. Mainz je tražio i našao starijeg strijelca", istaknuo je.

U sljedeća dva susreta Mainz igra s Bayernom i Werderom.

"Naravno da bih volio zaigrati protiv Bayerna. Trčao sam puno proteklih tjedana, što me održavalo u kondiciji. Werder? To će biti nešto komično. Ali veselim se ponovnom susretu i Werderovim navijačima", za kraj će.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.